بیش از ۱۰ سال تجربه

امداد کبیر دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است. با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در نظر دارد تا رضایت مشتریان را کسب کند. این شرکت با داشتن تیم متخصص در حوزه کاری امدادی ، فعالیت های حمل ماشین با چرخگیر ، دکل ، کفی ، مکانیک سیار که شامل تعمیر در محل، باتری به باتری ، پنچرگیری ، بنزین و .. را انجام می دهد.

 

شرکت امداد کبیر تا به امروز ۱۰ سال است که سابقه ارائه خدمات امدادی در تهران و کرج را دارد و هم‌اکنون توانسته به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های امدادی شناخته شود. امداد کبیر همواره تلاش خود را خدمت‌رسانی عالی به مشتریان درنظر گرفته و به دنبال بهبود هر جه بیشتر خدمات خود است.

چرا امداد کبیر؟

یکی از مسائلی که سبب برتری امداد کبیر نسبت به دیگر شرکت ها، حضور امدادرسانان و کارشناسان حرفه ای است که توانسته‌اند تا اعتماد بسیاری از کاربران را جذب نمایند. امدادرسانان کارآزموده و متخصص امداد کبیر با استفاده از تجهیزات کافی و تخصص لازم می‌توانند نا خودرو شما را در محل تعمیر کنند. علاوه بر این در صورت نیاز امدادرسانان امداد خودرو امداد کبیر این امکان را دارند تا خودرو شما را به تعمیرگاه‌های معتبر ارسال کنند.

تمامی امدادرسانان ما کارآزموده و دوره دیده بوده و از تجربه کافی و مرتبط با انواع مشکلات خودرو برخوردار هستند و می‌توانند خدماتی چون تعمیر خودرو، یدک کشی، حمل خودرو با دکل و تربلر کفی، پنچرگیری، تعمیر سیستم برق خودرو و… را بادقت و ایمنی بالا بر روی خودروی شما انجام دهند. شما با تماس با امداد کبیر از تمامی این خدمات، باکیفیتی بالا بهره‌مند خواهید شد